Oferta dla cateringu

Firma CD S.A. zaprasza do współpracy
w zakresie zaopatrzenia dystrybutorów do cukierni, piekarni, lodziarni, hoteli i gastronomii.
Oferujemy szeroką gamę miodów, kremów do nadziewania, kremów do zapiekania oraz jednorazówek.

Miodelka - krem z czekoladą orzechami i miodem

Czekolada, orzechy, miód - to jest pyszne. Wszystkie składniki połączone w idealnych proporcjach sprawiają że Miodelka to niepowtarzalny krem. Jego wyjątkowość podkreśla brak sztucznych barwników oraz konserwantów. Krem Miodelka to doskonały wybór dla dzieci w okresie wzrostu, osób aktywnych i kochających czekoladę.

Pakowanie: wiaderko 4 kg

Nussola - krem o smaku orzechowym

Nussola - krem o smaku orzechowym

Pakowanie: wiaderko 4kg

Miód wielokwiatowy

Miód wielokwiatowy

Pakowanie:wiaderko 4kg

Jednorazówki - miód 25 g i krem o smaku orzechowym 20 g

Jednorazówka miód i krem o smaku orzechowym
Pakowanie:
kubeczek PET
Miód 25 g
Krem o smaku orzechowym 20 g

O miodzie

Pszczoła nie zbiera miodu dla człowieka. Zbiera go z troską o przetrwanie swoje i swojego gatunku. Miód jest jednym ze składników jej „diety” i gromadzony jest w plastrach jako zapas pokarmowy. Do jego „produkcji” służy pszczołom nektar wydzielany przez specjalne gruczoły roślin – nektarniki lub spadź - wytwarzana z soku roślin przez mszyce, czerwce i miodówki.
To właśnie pochodzenie pierwotnego „surowca” decyduje o podziale miodu na trzy rodzaje – miody nektarowe, miody spadziowe i miody nektarowo-spadziowe. Jeżeli pszczoły zbierały nektar na obszarze, gdzie w przewadze kwitła i nektarowała określona roślina (lipa, gryka, wrzos, akacja, kasztan, mniszek, lawenda itd.) ... Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CD S.A. © 2012-2018
Wykonanie a&r multimedia

Pliki Cookies: Strona używa plików Cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywane i wykorzystywanie przez nas tych plików.