Nagrody i wyróżnienia

Wysoka jakość i dbałość o estetykę produktu są priorytetami i zapewniają firmie CD stabilną i silną pozycję na rynku miodów. Systematycznie prowadzone są prace nad poszerzaniem oferty o nowe, ciekawe i poszukiwane przez klientów rodzaje miodów, opakowań, rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Dowodem na to, że firma CD S.A. oferuje dobre, zdrowe i smaczne produkty i zwieńczeniem naszych starań jest szereg nagród zdobytych przez lata działalności. Wyroby naszej firmy zyskały również uznanie za granicą. Najcenniejsze są dla nasz opinie poszczególnych konsumentów, których cenne uwagi pozwalają nam kształtować kierunki dalszych działań.

Swoje spostrzeżenia i sugestie prosimy kierować na naszą skrzynkę e-mail, za co bardzo dziękujemy.

Galeria nagród

» zobacz całą galerię «

O miodzie

Pszczoła nie zbiera miodu dla człowieka. Zbiera go z troską o przetrwanie swoje i swojego gatunku. Miód jest jednym ze składników jej „diety” i gromadzony jest w plastrach jako zapas pokarmowy. Do jego „produkcji” służy pszczołom nektar wydzielany przez specjalne gruczoły roślin – nektarniki lub spadź - wytwarzana z soku roślin przez mszyce, czerwce i miodówki.
To właśnie pochodzenie pierwotnego „surowca” decyduje o podziale miodu na trzy rodzaje – miody nektarowe, miody spadziowe i miody nektarowo-spadziowe. Jeżeli pszczoły zbierały nektar na obszarze, gdzie w przewadze kwitła i nektarowała określona roślina (lipa, gryka, wrzos, akacja, kasztan, mniszek, lawenda itd.) ... Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CD S.A. © 2012-2018
Wykonanie a&r multimedia

Pliki Cookies: Strona używa plików Cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywane i wykorzystywanie przez nas tych plików.